Kapsułki z kawą

zobacz wszystkie

W ofercie sklepu internetowego Coffeelink.pl znajduje się wysokiej jakości kawa w kapsułkach, która pozwala w łatwy i szybki sposób przygotować filiżankę aromatycznego napoju. W małych opakowaniach szczelnie zamknięto dokładnie zmielone, wyselekcjonowane ziarna kawowca, które gwarantują doskonały i niczym niezakłócony smak naparu. Kapsułki do ekspresu, które proponujemy w naszym sklepie internetowym, są kompatybilne z urządzeniami takich producentów jak między innymi Nespresso oraz Filicori Zecchini. Do ich wykonania użyto surowców pochodzenia roślinnego, dzięki czemu oferowane produkty ulegają biodegradacji, nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska. Zachowują intensywny aromat i właściwości organoleptyczne kawy przez co najmniej 18 miesięcy.

Kawa w kapsułkach

Jeśli planujesz w najbliższym czasie zakup ekspresu, rozważ również zamówienie kawy w kapsułkach. Dzięki ziarnom zamkniętym w tym małym pojemniczkom bez trudu w kilka chwil przyrządzisz filiżankę swojego ulubionego napoju. W ofercie sklepu internetowego Coffeelink.pl przygotowaliśmy wiele produktów stanowiących gwarancję wygody i oszczędności czasu. Jeśli szukasz pobudzającej kompozycji, która znakomicie sprawdzi się do porannego posiłku, możesz sięgnąć po mieszankę ziaren Robusty o mocnym, głębokim zapachu połączonym ze słodyczą. Jeżeli natomiast jesteś zwolennikiem napojów bezkofeinowych, ale nie chcesz rezygnować z intensywnej kawowej przyjemności, Twój wybór może paść na kawę z nutą cukru trzcinowego i o prawie zerowej kwasowości.

Tworzymy miejsce dla rodzinnych baristów

 

Niezależnie od tego, czy szukacie nowego hobby, czy też po prostu jesteście smakoszami dobrej kawy, przychodzi czas, gdy chcecie nabyć umiejętność przygotowania w domu idealnej filiżanki czarodziejskiego napoju. Czy warto zgłębiać tę wiedzę i zostać RODZINNYM BARISTĄ?

Z finansowego punktu widzenia na pewno tak, gdyż nie zostawicie sporych pieniędzy w kawiarni. Ale to przecież nie jest najważniejsze. Po okresie prób i eksperymentów staniecie się dumni ze swoich kofeinowych kreacji i docenicie nowe umiejętności.

Będziecie dzielić się sukcesami z rodziną i przyjaciółmi. Przekażecie im swoją miłość do kawy, która jest nie tylko sposobem na poranne naładowanie akumulatorów. Kawa to także styl życia, kontakt z bliskimi oraz wspólne doznania. I szansa stania się prawdziwym RODZINNYM BARISTĄ.

Jesteśmy tu po to, by pomóc Wam w zdobyciu tego zaszczytnego tytułu. Od lat działamy w gastronomii, parzenie kawy to nasze zawodowe życie będące nie tylko rzemiosłem, ale też sztuką. Chcemy podzielić się nią ze wszystkimi RODZINNYMI BARISTAMI i umożliwić rozwój ich pasji.
W naszym sklepie gromadzimy wszystko to, czego każdy RODZINNY BARISTA potrzebuje: sprzęt, akcesoria i – co najważniejsze – kawę, którą sprowadzamy z konkretnych plantacji, zaopatrujemy się w nią też w renomowanych palarniach i u licencjonowanych przedstawicieli.
Przyrządy i urządzenia, które oferujemy RODZINNYM BARISTOM, to produkty dobrych, światowych marek. Ręczymy za ich jakość do tego stopnia, że udzielamy na nie gwarancji i podejmujemy się w razie kłopotów serwisowania. Natomiast sprzedawana przez nas kawa posiada wszelkie możliwe atesty, więc możecie być pewni, że kupujecie dobry, oryginalny produkt.

Nauczenie się jak zostać RODZINNYM BARISTĄ wymaga praktyki i wiedzy, więc nie załamujcie się, jeśli kilka pierwszych filiżanek nie smakuje dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliście. Poświęćcie trochę czasu na przeczytanie artykułów znajdujących się na naszym BLOGU, dzięki którym zdobędziecie przydatne informacje i znajdziecie odpowiedzi na pytania nurtujące każdego RODZINNEGO BARISTĘ.

Trud i serce włożone w przygotowanie każdej filiżanki zaowocują podziwem Waszej rodziny i znajomych, a także pozwolą im poznać świat niezwykłych, subtelnych smaków. Stańcie się ich przewodnikami po niezwykłej krainie kawy. Powodzenia!

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kwota częściowa
0,00 
Całkowita kwota
0,00 
Kontynuuj zakypy
0