Wagi

zobacz wszystkie

Lubisz mocną, czarną kawę? A może wolisz, jak napar ma delikatny i łagodny smak? Wszystko zależy od proporcji i aby ułatwić Ci przygotowanie takich napojów, w naszym sklepie sprzedajemy nowoczesne, cyfrowe wagi. Mamy wysokiej jakości sprzęt – skorzystaj z oferty i zamów już dziś wybrany model!

Akcesoria do ważenia kawy – cechy dobrej wagi

To właśnie dzięki dokładnie wyliczonym proporcjom spod ręki baristy wychodzi doskonała kawa. Wiemy, jak wiele zależy od dobrej wagi, dlatego nasz sklep z akcesoriami kawowymi oferuje, wyłącznie najlepsze urządzenia tego typu. Dostępny w ofercie sprzęt cechuje się m.in.:
• dokładnością pomiaru – skala powinna zaczynać się od 0,1 g i nie przekraczać 2 kg,
• funkcją tarowania – dzięki niej możesz precyzyjnie połączyć kilka rodzajów ziaren,
• czytelnym wyświetlaczem – pomoże uniknąć pomyłek przy odmierzaniu odpowiednich proporcji.

Każde ważenie, zarówno ziaren, jak i wody, powinno być precyzyjne i powtarzalne. Dostępne u nas kawowe akcesoria baristy sprawią, że codzienna kawa zawsze będzie idealnie trafiać w Twój gust.

Tworzymy miejsce dla rodzinnych baristów

 

Niezależnie od tego, czy szukacie nowego hobby, czy też po prostu jesteście smakoszami dobrej kawy, przychodzi czas, gdy chcecie nabyć umiejętność przygotowania w domu idealnej filiżanki czarodziejskiego napoju. Czy warto zgłębiać tę wiedzę i zostać RODZINNYM BARISTĄ?

Z finansowego punktu widzenia na pewno tak, gdyż nie zostawicie sporych pieniędzy w kawiarni. Ale to przecież nie jest najważniejsze. Po okresie prób i eksperymentów staniecie się dumni ze swoich kofeinowych kreacji i docenicie nowe umiejętności.

Będziecie dzielić się sukcesami z rodziną i przyjaciółmi. Przekażecie im swoją miłość do kawy, która jest nie tylko sposobem na poranne naładowanie akumulatorów. Kawa to także styl życia, kontakt z bliskimi oraz wspólne doznania. I szansa stania się prawdziwym RODZINNYM BARISTĄ.

Jesteśmy tu po to, by pomóc Wam w zdobyciu tego zaszczytnego tytułu. Od lat działamy w gastronomii, parzenie kawy to nasze zawodowe życie będące nie tylko rzemiosłem, ale też sztuką. Chcemy podzielić się nią ze wszystkimi RODZINNYMI BARISTAMI i umożliwić rozwój ich pasji.
W naszym sklepie gromadzimy wszystko to, czego każdy RODZINNY BARISTA potrzebuje: sprzęt, akcesoria i – co najważniejsze – kawę, którą sprowadzamy z konkretnych plantacji, zaopatrujemy się w nią też w renomowanych palarniach i u licencjonowanych przedstawicieli.
Przyrządy i urządzenia, które oferujemy RODZINNYM BARISTOM, to produkty dobrych, światowych marek. Ręczymy za ich jakość do tego stopnia, że udzielamy na nie gwarancji i podejmujemy się w razie kłopotów serwisowania. Natomiast sprzedawana przez nas kawa posiada wszelkie możliwe atesty, więc możecie być pewni, że kupujecie dobry, oryginalny produkt.

Nauczenie się jak zostać RODZINNYM BARISTĄ wymaga praktyki i wiedzy, więc nie załamujcie się, jeśli kilka pierwszych filiżanek nie smakuje dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliście. Poświęćcie trochę czasu na przeczytanie artykułów znajdujących się na naszym BLOGU, dzięki którym zdobędziecie przydatne informacje i znajdziecie odpowiedzi na pytania nurtujące każdego RODZINNEGO BARISTĘ.

Trud i serce włożone w przygotowanie każdej filiżanki zaowocują podziwem Waszej rodziny i znajomych, a także pozwolą im poznać świat niezwykłych, subtelnych smaków. Stańcie się ich przewodnikami po niezwykłej krainie kawy. Powodzenia!

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kwota częściowa
0,00 
Całkowita kwota
0,00 
Kontynuuj zakypy
0