Drippery

zobacz wszystkie

Prostota parzenia kawy w dripperze zachwyci każdego miłośnika tego napoju. Nasz sklep oferuje szeroki wybór dripperów, dzięki którym w prosty sposób przygotujesz doskonały napar dla całej rodziny. W rozbudowanej ofercie znajdziesz akcesoria kawowe dla baristy, który dopiero zaczyna przygodę z parzeniem kawy, jak i doświadczonego specjalisty.

Jak prawidłowo parzyć kawę w dripperze?

Mimo prostoty użytkowania drippera, przygotowanie doskonałej kawy wymaga też od baristy odpowiedniego podejścia. Pamiętaj, aby:
• unikać zalewania kawy wrzątkiem – optymalna temperatura wody do patrzenia wynosi 85-94 stopni,
• użyć świeżo zmielonych ziaren – dzięki temu napar zyska niepowtarzalny aromat,
• przed parzeniem przelać filtr gorącą wodą – pozwoli to pozbyć się papierowego posmaku.

Oferowane przez nasz sklep z akcesoriami kawowymi drippery mogą być używane zarówno do zaparzania napoju, jak i jako eleganckie serwery na kawę. Urządzenia te pozwalają wydobyć z ziaren kawy pełnię smaku. Przygotowany tak napój, zaskoczy Twoich gości bogactwem aromatu i subtelnymi nutami smakowymi.

Tworzymy miejsce dla rodzinnych baristów

 

Niezależnie od tego, czy szukacie nowego hobby, czy też po prostu jesteście smakoszami dobrej kawy, przychodzi czas, gdy chcecie nabyć umiejętność przygotowania w domu idealnej filiżanki czarodziejskiego napoju. Czy warto zgłębiać tę wiedzę i zostać RODZINNYM BARISTĄ?

Z finansowego punktu widzenia na pewno tak, gdyż nie zostawicie sporych pieniędzy w kawiarni. Ale to przecież nie jest najważniejsze. Po okresie prób i eksperymentów staniecie się dumni ze swoich kofeinowych kreacji i docenicie nowe umiejętności.

Będziecie dzielić się sukcesami z rodziną i przyjaciółmi. Przekażecie im swoją miłość do kawy, która jest nie tylko sposobem na poranne naładowanie akumulatorów. Kawa to także styl życia, kontakt z bliskimi oraz wspólne doznania. I szansa stania się prawdziwym RODZINNYM BARISTĄ.

Jesteśmy tu po to, by pomóc Wam w zdobyciu tego zaszczytnego tytułu. Od lat działamy w gastronomii, parzenie kawy to nasze zawodowe życie będące nie tylko rzemiosłem, ale też sztuką. Chcemy podzielić się nią ze wszystkimi RODZINNYMI BARISTAMI i umożliwić rozwój ich pasji.
W naszym sklepie gromadzimy wszystko to, czego każdy RODZINNY BARISTA potrzebuje: sprzęt, akcesoria i – co najważniejsze – kawę, którą sprowadzamy z konkretnych plantacji, zaopatrujemy się w nią też w renomowanych palarniach i u licencjonowanych przedstawicieli.
Przyrządy i urządzenia, które oferujemy RODZINNYM BARISTOM, to produkty dobrych, światowych marek. Ręczymy za ich jakość do tego stopnia, że udzielamy na nie gwarancji i podejmujemy się w razie kłopotów serwisowania. Natomiast sprzedawana przez nas kawa posiada wszelkie możliwe atesty, więc możecie być pewni, że kupujecie dobry, oryginalny produkt.

Nauczenie się jak zostać RODZINNYM BARISTĄ wymaga praktyki i wiedzy, więc nie załamujcie się, jeśli kilka pierwszych filiżanek nie smakuje dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliście. Poświęćcie trochę czasu na przeczytanie artykułów znajdujących się na naszym BLOGU, dzięki którym zdobędziecie przydatne informacje i znajdziecie odpowiedzi na pytania nurtujące każdego RODZINNEGO BARISTĘ.

Trud i serce włożone w przygotowanie każdej filiżanki zaowocują podziwem Waszej rodziny i znajomych, a także pozwolą im poznać świat niezwykłych, subtelnych smaków. Stańcie się ich przewodnikami po niezwykłej krainie kawy. Powodzenia!

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kwota częściowa
0,00 
Całkowita kwota
0,00 
Kontynuuj zakypy
0